• TAO Academy

 • Slovo TAO má v preklade z čínštiny dva významy, prvý význam slova je CESTA a druhý význam je PÔVODNÉ. Čiže na slovo tao sa môžeme pozrieť ako na cestu k pôvodnému, resp. návrat k pôvodnému. Toto slovo sme si zvolili do názvu našej školy, pretože vyjadruje naše poslanie, ktorým je návrat k zdravému a harmonickému spôsobu života, návrat k prírode a návrat k sebe - k svojej duchovnej podstate.

  TAO Academy je online škola, ktorá prináša jednoduchý a ucelený systém vzdelávania v oblasti osobnostného rozvoja. Prinášame bezplatné online kurzy rozdelené do viacerých študijných programov, z ktorých si môžete vybrať podľa toho, na čo sa chcete vo svojom živote najviac zamerať. Na výber máte tieto oblasti:
      - dokonalá životospráva
      - harmonické vzťahy
      - tvorenie úspechu a hojnosti
      - meditačné techniky (v príprave)

  Kurzy prebiehajú formou mailu, tzn. raz týždenne vám budeme zasielať informácie, meditácie a úlohy, ktoré môžete aplikovať vo svojom živote a tak postupne meniť seba aj svoj život k lepšiemu. Okrem online kurzov vám prinášame aj praktické workshopy, ktoré organizujeme po celom Slovensku a tiež konzultácie a terapie, ktoré môžete využiť prostredníctvom internetu/skypu.

  TAO Academy založili akademický pracovníci Univerzity Komenského s cieľom verejného bezplatného vzdelávania v oblasti osobnostného rozvoja a zlepšovania kvality života bežných ľudí. Našim cieľom je aj vedecký výskum a užšie prepojenie vedy a alternatívnych smerov.